mondhatni itt az ideje elbúcsúznunk chapter 5-től hiszen elméletileg erről a szigetről szépen el fogunk távozni szombaton ha minden igaz és minden jól megy mivel már régebben volt egy marvel season így nagyjából lehetett számítani hogy mit kapunk legalábbis volt egy kis elvárásunk és azt kell hogy mondjam hogy szerintem túl nagyok voltak hiszen egyáltalán nem ütötte meg a régi nexus háborút na de mi sikerült ebben a seasonben és mi ment félre beszéljük meg meg mivel szombaton már itt az új season nagyon szépen köszönöm ha már most beírod az item shopba a ghost for rider creator kódot ugyanis
ezzel támogattok engem és a csatornámat nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki az új battle pass kódommal vásárolja season elején rengeteg új item és fegyver került be a játékba és őszintén szólva ezek nem is voltak rosszak először is bekerült ugye a striker burst ar ami szerintem tök jól volt én használtam elég sűrűn elvittem igazából nagy probléma nem volt vele bekerültek az uzik amik nekem nagyon-nagyon tetszettek ezeket is mindig elvittem sűrűn használtam nagyon menő volt a az újratározás animációja tök jól megcsinálták bekerült még a monarch pisztoly amit egyaránt szerettem nagyon menő volt hogy így egy kézzel lehetett vele
lőni nagyon szépeket lehetett vele lőni viszont így season közepénél voltak összevissza változtatások a pisztollyal kapcsolatban így összességében a végére szerintem maradt teljesen jól az új shotgun egyaránt tetszett de mivel zero buildben játszot okí lehet hogy egy pump buildben jobb lett volna de mivel zero buildözek erre ez a shotgun arra tökéletes és most jönnek a problémás dolgok ugye bekerültek a war machines dolgok tehát az arsenal a jetpack meg a turet na ezekkel voltak problémák jetpackkel nagyon sok probléma volt összeevisszaállítgatták egész seasonben tehát az elején és a végén full más másmilyen a jetpack tehát nagyon le lett
nerfölve nagyon le lett gyengítve de így igazából én amúgy szerettem használni na és a warmchine ars ál és a turet na ez a két item nagyon nem kellett volna a seasonben vagy ha benn is hagyták volna nagyon le kellett volna gyengíteni ugyanis szerintem ezek nagyon op-k voltak kipróbáltam season elején de rájöttem arra hogy ez nem nekem való mert konkrétan túl könnyű az itemet használni csak jobb klikkel rakétázzunk meg az autóouret kiszed mindenkit nem tetszettek egyáltalán de szerintem szerintem másoknak sem amerika kapitány pajzsa pedig olyan mint season 1-ben volt majdnem az a p os pisztolyos téma
igazából el lehetett használgatni de nem foglalkoztam vele szóval csak úgy volt a fekete páruc karmokról ugyanez a véleményem mint az amerika kapitánypajzsól hogy bent volt a játékban nem mondanám brokennek szóval nem volt nagyon op de annyira nem vittem el alapvetően ugye rá kellett mindig váltani az itemre hogy kapjunk boostot ez kicsikét unalmas volt nem tetszett illetve közel harci fegyverek általában mindig rosszak főleg zero buildben nem tudom buildben menny mennyire volt jó de tehát rámegyek egy playerre shotgunnal vagy dupla uzival szétlőttek szóval nem volt annyira jó a vasember cuccait szerintem nagyon menő érzés volt használni hiszen
konkrétan tényleg repkedhettünk az egész szigeten nagyon könnyedén és ez pont ogy jó is volt meg idegesítő is volt a hátrány az volt vele hogyha az ellenségünknél volt ez a vasemberes cipő rálőttünk az enemire és konkrétan úgy errepült hogy többet nem láttuk a vasember kesztyűk pedig hát igazából elmentek de nem volt nagy dururranás főleg az az erős lövés az kábé semmit nem ért a stark fegyvereket pedig egy per egy elrontották hiszen nem olyan mint régen hanem bullet dropos lett nagyon rossz lett szóval mindenki várta ezeket a stark fegyvereket és elrontották szóval gatya mondjuk ez a hadigépes
is vasemberes ilyen drop ami jött az égből az tök menő volt úgy így szólt a zene oda kellett menni és akkor így át lehetett öltözni vasemberré az mondjuk elég menő volt fortnite meresre pedig bekerült az egyik legmenőbb item a játékba ez ugye a láncfűrész na ezt nagyon-nagyon szeretem használni most is mert így könnyen lehet vele ugye közlekedni illetve lehet vele támadni mert inkább közlekedése jobb de nekem esküszöm a láncfűrész jobban tetszett mint a vasember csizma a billy bomba pedig hát igazából elment jó pofa kis item lett de szerintem többet nem fogjuk látni annyira nem vittem
el most hogy kiveséztük a fegyvereket nézzük is meg hogy milyen kis eventek érkeztek így íy a seasonben először is itt volt az első a day of doom nevezetű játékmód amiben ugye vagy doomként vagy ugye hősként bosszúállóként harcolhattunk egymás ellen szerintem nem kell kifejeznem a véleményemet erről alapvetően nem volt benent season végéig illetve nem azt kaptuk amire számított mindenki hiszen az volt leakelve meg az volt beszélve hogy az összes régi chapter 2-es marvel item visszajön ennek ellenére csak mostaniakat kaptunk illetve alig voltak benent még vasember dolgok tehát szerintem doomként vagy doom hchmanként sokkal menőbb volt ez
a játékmód mint hősként mert hősként konkrétan auggal meg shotgunnal rongáltunk legalább valami képességünk lett volna de nem így történt jutalomként pedig kaptunk egy töltőképernyőt szóval még valami ingyenes revard sem volt nekem ez óriási csalódás volt pedig pedig szeretem a játékmóokat de ez sajnos nem lett jó season közepénél kaptunk egyen mini event boss fightot ami sok embernek nem tetszett viszont nekem azért tetszett mert alapv legalább season közepénél történik valami kettő az hogy így tök menő volt hogy ígyy óriási doommal tudtunk harcolni igaz hogy csak egy óráig de szerintem az pont elég volt nekem kifejezetten tetszett hogy
valami újdonságot kaptunk és igazából mini event is volt meg sztori is volt szerintem ez nagyon menő lett viszont az már más kérdés hogy amióta legyőztük doomot a történet megállt mintha nem történne semmi doom eltűnt h és jones nem mondott utána semmit az sem derült ki hogy most így mefistól van mizu mert ugye ott ül a trónon csak úgy úgy ott van és az sem derült még ki jelenleg hogy a mostani event ami most lesz ugye pénteken hogy az miért történik meg miért akarnak visszamenni chapter 2-be de remélem hogy erről majd lesz valamiféle infó pénteken viszont
ami hatalmas pozitivitás volt season végére az a fortnite mares ugye utóbbi években mindig szitttuk hogy nem változik a map nincs halloweeni feeling nem jönnek jó skinek nem jön be úgy semmi érdekes most viszont végre ez változott hiszen nagyon jó halloweeni feeling van a szigeten ugye óriási tökök minden kaptunk nagyon jó kolabokat ugye itt volt a fűrész itt volt ugye a texasi lance fűrész minden jött illetve szellemvonat is jött be láncfűrész fegyver minden van szóval hatalmas tapsa fortnite-nak remélem hogy minden évben ezt a szívonalat eléri a fortnite mis mert szerintem mindenki nagyon szereti ezt a vibeot
így a játékban illetve remélem hogy a karácsony is legalább ilyen jó lesz a sziget is jócskán megváltozott season elején és nekem ezek az új helyek nagyon tetszettek itt volt ez a börtönös raft doom castle ugye doom vára doomstead tök tök jó helyek voltak sűrűn ugrottunk ide viszont annyi talán annyi csalódás van hogy a season közepénél tehát egész seasonben nem változott a sziget semmit ugye régen a régi marvel seasonben pedig változott viszont ugye fortnite maesre kaptunk egy ilyen farmos helyet ami tök jó l szóval igazából szerintem nem volt rossz a battle pass szerintem nem lett rossz
ugye vannak olyan karakterek akiket nem értem hogy miért kellett például ott van a a pilverin a szerintem borzasztó lett unalmas már a banán meg a rozsomák szerintem nagyon sok van már kár volt berakni emmafrost szerintem tök jó lett hiszen új karakter gpol egyébként nagyon sokan szerettik teljesen érthető hogy betették myéo is nagyon jó lett hát hadiép pedig az sem lett rossz végül is akinek nem volt meg a régi vasember az örülhet hiszen kapott egy ilyen vasemberes skint és szerintem ő is egy ilyen rendes karakter szóval szerintem tök jó suri is kellett már hiszen a képregényben
is szerepelt és egyáltalán nem kaptunk belőle skin szóval surinak örültem jns kapitányt először annyira nem értettem de végül is megbékéltem vele hogy így felvette így a kapitány pajzsot és akkor hősnek állt szóval szerintem összességében jó lett a pass doomot meg külön kiemelem ugyanis az egyik kedvenc skinem lett szerintem az egész chapterben ő lett az egyik legjobb skin f főleg ezzel a pandora páncéllal rohadt menőn néz ki glider is nagyon jó lett minden szóval a doomot szerintem nagyon-nagyon odatették a doom szigetet majdnem elfelejtettem mondani hiszen season közepe fel ez is ben volt ugye kis eséllyel lespawnolt
a doomsziget és egy óriási doommál tudtunk alakulni mint régen tanosszá és ugye volt különböző képességünk amit én nagyon-nagyon sajnálok hogy nagyon kis esély volt arra hogy ezt megkapjuk és lehet hogy jó pár játékos nem is találkozott vele pedig nagyon menő volt feldobta a meccseket igaz hogy op volt de szerintem le lehetett győzni szóval ez is jó lehetett volna de ilyen 5% eséllyel nagyon ritkán találkoztunk vele amit én nagyon-nagyon sajnáltam és ugye itt vagyunk most season végén kapunk egy season végi eventet és ugye nem tudjuk hogy most ez pontosan milyen lesz hogyha jó lesz az event
akkor ugye kicsikét pozitívabb lesz a season 4 számomra viszont ha ez is egy pocsik event lesz akkor sajnos lehúzza ezt a seasont szóval egyelőre nem tudom megmondani hogy milyen lesz meglátjuk az hogy a következő seasonben mit várok azt nehéz lenne megmondani ugye tudjuk hogy chapter 2-be visszatérünk így remélem remélem hogy az egész sziget rendes chapter kettes lesz illetve ugye a battle pass skineket már láttuk annyira nem jönnek be de majd akkor tudok véleményt mondani amikor így megnézzük játékon belül lehet hogy lesznek olyan stílusok amik tök menők lesznek szóval egyelőre olyan ilyen nem is tudom ilyen
vegyes érzelmeim vannak ugye a music passbe érkezni fog snoopdog őt is nagyon várom kíváncsi leszek hogy hogyan fogják megcsinálni a skinjét milyen emoteokat kap nagyon-nagyon kíváncsi vagyok remélem hogy vissza fog térni ez a 3d-s lobbi is amire sajnos kiseseit látok de jó lenne hogyha megint ügynöki szobák lennének illetve lehetne választani ghost vagy shadow között jó lenne ha megcsinálnák bár szerintem sajnos nem fogják jöjjenek vissza a rendes chapter 2-es fegyverek ez azt jelenti hogy ne legyenek bullet dropos fegyverek hanem rendesen ahova lövök oda menjen a golyó is szóval olyan legyen mint régen hiszen hogyha megint ilyen
bullet dropos fegyverek lesznek akkor konkrétan nem is lesz az min chapter 2-ben szerintem ez egy nagyon fontos dolog jelenleg nem tudjuk hogy miről fog szólni ugye ez a remix season de gondolom a dooms device ismét elő fog kerülni és remélem hogy meg lesz magyará hogy miért jöttünk miért jöttünk ide vissza illetve jones és hope is ott lesz hogy esetleg az o dr slom vagy valami mert ugye ugyanis ha belegondoltok réen chapter 2-ben ők is előbukkantak remélem hogy őket is látni fogjuk lehet hogy sokan nem tudjátok de a reload season 1 is szombaton fog érkezni kapunk
egy teljesen új szigetet a régi mellé és kettő sziget fog folyamatosan váltakozni gondolom a fegyverek is változni fognak illetve bejön végre a várba várt szóló és trió játékmód szóval a reload is meg lesz pakolva ami még nagy dolog lesz elvileg a leakek szerint most ebben a remix seasonben fognak érkezni a cipők ez azt jelenti hogy különféle cipőket tudunk majd vásárolni az item shopban amiket fel tudunk majd tenni különböző skinekre most itt az elején csak jordan cipők fognak érkezni ha minden igaz különféle jordan cipők és ezeket a cipőket mint mondtam nektek rá lehet tenni majd skinekre
de semmi egyéb információt nem tudunk erről hogy mi ez skinekre vagy egyáltalán mennyi lesz az ára hogyan fog működni de a leakek szerint ez remix seasonben érkezik sőt remix season elején szóval ez hamar itt lesz nagyon kíváncsi leszek rá hogy hogyan fog működni nagyon fura chapter 6 pedig ugye december 1én fog elindulni és gondolom hogy remix season végén ismételten lesz event szóval ezt is hozzátenném hogy leg legyen egy jó event így a remix season végén chapter 6-ra pedig nem tudok nagyon mit mondani azt mondják hogy jönni fognak ide is új játékmódok ha minden igaz szerintem
ha tippelnem kéne valami sportos kosaras játékmód fog jönni hiszen most jönnek a cipők és ugye régebben leakeltek egy ilyen kosaras játék modódot szerintem ez fog jönni még annyit leakeltek ezzel kapcsolatban hogy lesz benne ranked szóval szerintem adná magát szóval srácok röviden tömeren ennyi lett volna ez a mai videó nem lett annyira rossz ez a marvel season az előzőhz képest biztosan jobb lett én azt mondanám nektek hogy top kettő lett ebben a chapterben ugyanis a top egyet season serem a legjobb season eddig a chapterben top season 4 season 2 top 3 végezetül a season 3 a
top 4 holnap pedig 8 óra felé fogom kezdeni a streamet megnézzük az eventet ami 11:kor lesz kicsit késő aki itt lesz annak pacsi várok mindenkit szeretettel én viszont mára mentem én ghostfider voltam sziasztok